"Бюджетна комісія не визначилась по бюджету". - Дмитрієв


23 декабря 2016 года.

Сьогодні, 23 грудня, під час засідання міськвиконкому, голова бюджетної комісії міської ради заявив, що його комісія не визначилась по бюджету. Водночас Дмитрієв озвучив низку суттєвих правок до проекту бюджету міста на 2017 рік. 

"В цілому бюджетна комісія по бюджету не визначилась. Бюджетна комісія проголосувала за дофінансування програми "Вдячність" (39 тисяч гривень) і "Муніципальний хліб" (428 тисяч). Комісія підтримала дофінансування адресну допомогу - 4,2 млн. По охороні здорв'я не дофінансована зарлптаа 32 млн, по койкомісцям для ветеранів війни - 500 тыс грн, харчування ветеранів - 400 тысяч. На харчування дітей у закладах освіти - додатково необхідно 300 тисяч. Медикаменти для наркозу - додатково 400 тысяч гривен. Профілактика туберкульозу - 600 тисяч гривен. УКС - 5 млн. Реконструкція школи № 16 - 6 мілн. Дитячий садок на, що прибудовується до школи №5 - стадія проектування пройшла, в цьому году планується будівництво, на нього додатково планується 3 млн. По видаткам комісія пропонує збільшити бюджет на 41 мільйон гривень", - заявив Дмитрієв. 

Так, за словами Дмитрієва, він має особисті пропозиції по зменшенню видатків на деякі статті. На 10 млн 539 тисяч зменшити фінансування "Херсонелектротрансу" відповідно до програми, адже в бюджеті закладено на 20 млн, а програма і бюджет повинні містити однакові цифри.

Дмитрієв також пропонує зменшити на 3 млн поточний ремонт внутрішньодворових проїздів, на 5 млн - ремонт доріг, 2 млн - ремонт під'їздів до багатоповерхівок, на 3,5 млн зменшити внесок в устанвний фонд КП "Дорожник", 4 млн - "Гарантія".

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости