Бюджетна комісія: на реставрацію Музею природи виділять кошти з обласного бюджету


12 марта

З обласного бюджету планують виділити понад 2,5 млн грн на завершення робіт з реставрації Музею природи, що знаходиться на вулиці Горького (Театральна), 5. Таке рішення сьогодні, 12 березня, підтримали члени постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів, проте остаточне рішення буде прийнято на черговій сесії.

«У природничому відділі Херсонського обласного краєзнавчого музею зберігається велика колекція світової та херсонської флори і фауни. Це дійсно унікальні експонати!, - відзначила голова комісії Вікторія Гавренкова, яка особисто відвідала заклад напередодні засідання. - Також мені дуже сподобалось відношення керівника та колективу музею до своєї роботи. Вони не чекають, коли їм виділять кошти, а беруть участь у різних програмах, активно рекламують свій музей у соціальних мережах».

Відзначимо, питаннями реставрації Музею природи обласна влада займається не один рік. Так, у 2018 році на реставрацію будівлі (укріплення фундаменту будівлі та цокольного перекриття) було виділено 1210662 грн державної субвенції та 36320 грн співфінансування з місцевого бюджету. У 2020 році ще 195450 грн, за рахунок яких частково проведено укріплення фасаду металевими рамами з заміною дверних та віконних блоків.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости