Бізнесмени Херсонщини сплатили 56,8 мільйона гривень рентних платежів


10 сентября 2018 года.

За вісім місяців 2018 року суб'єкти господарювання Херсонщини перерахували до бюджетів усіх рівнів 56,8 млн. грн. рентних платежів. Із загальної суми надходжень державний бюджет отримав 30 млн. грн., а місцеві бюджети - 26,8 млн. гривень. Цьогорічні надходження платежів за використання природних ресурсів збільшилися на 12,5 млн. грн. або майже на третину.

Левову частину надходжень - 79 відс. або 45,4 млн. грн. - становить рентна плата за спеціальне використання води. Другу позицію або 17 відс. серед надходжень рентних платежів займає плата за користування надрами, якої надійшло 10,2 млн. гривень.

Також, бюджет отримав 769,3 тис. грн. рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України та 483,7 тис. грн. - за спеціальне використання лісових ресурсів.

Довідково: рентна плата - загальнодержавний податок, який справляється за користування надрами для видобування корисних копалин; за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин; за користування радіочастотним ресурсом України; за спеціальне використання води; за спеціальне використання лісових ресурсів; за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України (п.п. 14.1.217 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України).

Теги: рента
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости