Бізнесменам Херсонщини повернули 652 мільйона гривень ПДВ


22 / 11 / 2018

За 10 місяців 2018 року завдяки дієвому функціонуванню Електронного реєстру автоматичного відшкодування ПДВ, процес повернення бюджетних коштів платникам став максимально прозорим. Як повідомили фахівці управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області Автономній Республіці Крим та м. Севастополі до реєстру відшкодування ПДВ включено 367 заяв на загальну суму 844,2 млн. гривень.

З початку року 72 бізнесмена області отримали 652 млн. грн. бюджетного відшкодування ПДВ на рахунки платників у банках. Це на 60,5 млн. грн. більше, ніж торік. По 17 суб'єктам господарювання упереджено або відмовлено в бюджетному відшкодуванні ПДВ на суму 3,6 млн. гривень.

Майже 86,4 відсотків заявленої кожного місяця сум ПДВ перевіряється та узгоджується в результаті проведення камеральних перевірок та повертається на розрахунковий рахунок платника в 30 денний термін.

Відповідно до статті 200.7.3 Податкового кодексу України Електронний реєстр автоматичного відшкодування ПДВ не має обмеженого доступу, він є публічним і відкритим.

Теги: налоги
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости