Бізнес “на папері” за один мільйон гривень штрафу


23 октября 2017 года.

Аудитори фіскальної служби області, на виконання ухвали слідчого судді, провели документальну позапланову виїзну перевірку херсонського підприємства, який проводив господарські взаємовідносини з суб'єктами господарювання Донецької та Луганської областей виключно "на папері".

Перевірка встановила нереальність здійснення господарських операцій та відсутність придбання/продажу товару з контрагентами - покупцями. До того ж, під час здійснення "господарських операцій" у підприємств - партнерів були відсутні трудові ресурси, основні засоби, виробниче обладнання, транспортне та торгівельне обладнання, матеріали, товарні запаси для ведення господарської діяльності. Тобто, рух активів задекларований лише на папері.

Як наслідок, "паперові" махінації коштували херсонському "герою" разом із фінансовими санкціями та донарахованим до сплати ПДВ 1042 тис. гривень.

Звісно, така сума не припала до вподоби власнику товариства. Підприємство звернулося за оскарженням податкового повідомлення - рішення в адміністративному порядку до ДФС України.

Проте, фахівці ДФС України підтвердили висновки перевірки херсонських аудиторів та залишили скаргу платника без задоволення.

Теги: податки
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости