Бізнес Херсонщини скоротив на 13 мільйонів гривень заборгованість по єдиному внеску


16 октября 2018 года.

Тільки протягом вересня п. р. бізнесменами Херсонщини скорочено на 13,5 млн. грн. заборгованості по сплаті єдиного внеску на загальнообов'язкове державне cоціальне страхування.

Про це повідомила начальник управління погашення боргу Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Лариса Медведєва.

Цьому передувала кропітка щоденна аналітична робота спеціалістів підрозділу, а також проведення індивідуальних зустрічей з боржниками - платниками податків області. До діалогу - співпраці залучалися представники органів місцевого самоврядування, посадові особи управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Херсонській області та Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області. Для активізації роботи з боржниками розглядалися питання погашення заборгованості за рахунок звернення стягнення на майно суб'єктів господарювання та приватних підприємців.

Тож, боржникам єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування краще вчасно виконати свій конституційний обов'язок, здійснити належні розрахунки по зобов'язанням до Пенсійного фонду. Так бізнесмени Херсонщини можуть гарантувати собі та найманим працівникам гідне пенсійне забезпечення та соціальні виплати, передбачені чинним законодавством, а також уникнути застосування заходів стягнення боргу з єдиного внеску, який не має строку давності щодо нарахування, застосування та стягнення сум недоїмки, штрафів та нарахованої пені.

Теги: бизнес
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости