Більшість бізнесменів Херсонщини звітують дистанційно


26 июня 2018 года.

За інформацією управління інформаційних технологій Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у травні цього року фіскали опрацювали майже 69 тис. звітних документів. 

Питома вага документів, наданих засобами телекомунікаційного зв'язку, складає майже 78 відс. або майже 54 тис. звітів. Найбільшим «попитом» дистанційне декларування користується у платників податку на додану вартість та акцизного податку. У такий спосіб вони надіслали відповідно майже 99 відс. та 83 відс. декларацій.

Всього з початку 2018 року територіальні органи ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі обробили понад 520 тис. документів, поданих платниками податків. Із загальної кількості майже 351 тис. або 67 відс. звітів суб'єкти господарювання надіслали онлайн.

Найфункціональнішим електронним сервісом ДФС є «Електронний кабінет». За допомогою цього сервісу обмін інформацією між органами фіскальної служби та платниками податків здійснюється у режимi реального часу. Такий віртуальний кабінет знаходиться на веб-порталі ДФС України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости