Бібліотеки Херсонщини отримали 200 комп’ютерів в рамках національного проєкту «Дія. Цифрова освіта»


27 июля

Це стало можливим завдяки реалізації  національного проєкту з передачі 5000 комп'ютерів для бібліотек України.

Так, бібліотеці ім. Олеся Гончара передали 200 комп'ютерів для сільських бібліотек територіальних громад Херсонщини.

Завдяки цьому жителі сільських громад зможуть безкоштовно підвищити рівень своїх цифрових навичок, користуватися послугами державних та приватних сервісів, матимуть доступ до інтернету.

«Проєкт Дія.Цифрова освіта спрямований на те, щоб за 3 роки навчити 6 млн українців цифровій грамотності та сприяти тому, щоб життя кожного з нас було легшим, а послуги - зручними», - наголосила керівниця проєкту Дія.Цифрова освіта Руслана Коренчук.

Кураторка проєктів Благодійного фонду Favbet Foundation Маріанна Ковеня відзначила: «Я бачу наскільки директори бібліотек хочуть розвиватися, як завзято виконують свою роботу, шукають можливості йти у ногу з часом, бути актуальними для своїх читачів. Сьогодні ми взагалі не у являємо своє життя без гаджетів та комп'ютерів. Важливо людям, які живуть у сільській місцевості, надавати безкоштовний доступ до цифрової грамотності та підвищувати рівень цифрових знань».

Зазначимо, що проєкт реалізується не за кошти державного бюджету. Це стало можливим завдяки переданню техніки партнерами - Favbet Foundation, а також за сприяння Офісу Президента, Української бібліотечної асоціації (УБА) та обласних відділень УБА.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости