Повний безлад, пошкоджені човнові та яхтові гаражі, речі у воді, а також – човни та яхти, винесені повінню на дахи гаражів. Так зараз виглядає 9-й причал, де тримали човни та яхти чимало херсонців.
Мешканець міста Юрій Князинський розмістив в мережі фото та відео, на яких можна побачити, як зараз виглядає причал №9, розташований в херсонському мікрорайоні Корабел на озері Погоріле-Перше.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-27_18-57-48-1024x771.jpg)
Течія біла настільки сильною, що на дахи причальних споруд винесло деякі човни та яхти. Чимало плавзасобів позривало з місць паркування.
Нагадаємо, в окупованому місті Олешки продовжує руйнуватись будинок-музей Поліни Райко.