Бериславська футбольна команда здобула срібло у фіналі «Кубку Націй Данон»


30 мая 2016 года.

У Львові з 24 по 26 травня відбувся фінал «Кубку Націй Данон» 2015/2016 рр. серед юнаків 2004 року народження. До Львова приїхали вісім кращих команд України, переможці зональних змагань, які вели боротьбу не тільки за комплекти нагород, а і за головну нагороду поїздку до Всесвітнього фіналу турніру, який пройде в жовтні цього року у Франції.

Серед претендентів на омріяній приз була і команда з Херсонщини. Це футболісти, що представляли загальноосвітню школу №3 з міста Берислава. Наша команда виступала дуже вдало у груповому турнірі, посівши перше місце (про це вже повідомлялося на сайті ХОФФ).

Останнього дня на стадіон «Арена Львів» були проведені стикові ігри. Наші земляки грали у матчі, де розігрувалися перше-друге місця. Бериславцям протистояла добре зіграна та вже не за віком майстровита команда НВО №6 з Кіровограду. І не диво, адже як заявив на прес-конференції її головний тренер, це - спецклас, що входить до футбольної академії кіровоградської «Зірки». На жаль, наші футболісти поступилися 0:3. Однак друге місце - це найвище досягнення серед команд Херсонщини у цих змаганнях, це великий успіх. А бронзові нагороди на турнірі завоювали гравці ЗОШ № 12 міста Конотоп Сумської області, які в серії пенальті здолали ЗОШ № 1 м. Свалява із Закарпаття.

Всі учасники турніру були нагороджені пам'ятними подарунками від організаторів змагань в особі компанії Данон в Україні, Асоціації аматорського футболу України та ТМ Select. Особливим сюрпризом для переможця змагань став сертифікат від Федерації футболу України на будівництво футбольного майданчика в місті Кіровоград. Вся ця чудова поїздка нашої делегації проходила під особливою опікою губернатора Херсонщини, за що йому вдячні всі учасники цієї срібної подорожі.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости