Бердянські прикордонники відмовили у в’їзді на материкову Україну більше 120 особам


3 февраля 2017 года.

Бердянські прикордонники на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом продовжують виявляти осіб, які намагаються потрапити на материкову Україну із порушенням чинного законодавства, повідомляє сайт Херсонської ОДА.

Так, лише протягом минулого місяця, охоронці у контрольному пункті «Чонгар» відмовили у в'їзді на материкову Україну більше 120 особам, із яких 67 іноземцям заборонили відвідувати Україну протягом трьох років. Основними причинами непропуску були: відсутність у громадян спецдозволу на перетин адмінмежі, використання пошкоджених і недійсних паспортних документів а також порушення правил заїзду на тимчасово окуповану територію Крим.

Тому, Бердянський прикордонний загін звертає увагу всіх громадян завчасно готувати документи для подорожі та нагадує, що всі пункти пропуску, що діяли на території АР Крим до анексії, тимчасово закриті. Іноземці, які збираються відвідати окуповану території повинні прямувати до неї тільки через материкову частину. В інших випадках, тобто прямування через закриті пункти пропуску, є порушенням.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости