Автобуси легальних пасажирських перевізників планують маркувати QR-кодами


26 ноября 2019 года.

У Херсонській області автобуси внутрішньообласних перевезень, які працюють легально, планують маркувати QR-кодами. Про це під час засідання Громадської ради повідомив заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан.

Він зазначив, що робота щодо запровадження маркування автобусів легальних фірм перевізників вже розпочата. Зокрема, вже проведено попередні переговори з комерційною структурою, яка має широку мережу по всій Україні. Розміщення QR-кодів має стати додатковою умовою до проведення конкурсу перевізників на маршрут.

За словами Вадима Чабана, подібне маркування дозволить пасажирам, в першу чергу, візуально відрізнити легального перевізника від нелегального, а за необхідності - здійснити безготівковий розрахунок за проїзд за допомогою смартфона.

«Кожному маршруту, кожному автомобілю у ході проведення конкурсу буде присвоєно унікальний QR-код. Після цього перевізник повинен його розмістити в доступному місці, щоб людина, яка має смартфон і має бажання сплатити у безготівковому порядку, могла це зробити», - зазначив Вадим Чабан. Він також пояснив, що маршрут складатиметься із зон. У залежності від кількості зон, які перетинає пасажир, визначатиметься вартість проїзду.

Запровадити розміщення QR-коду на автобусах внутрішньообласних перевізників можливо після отримання згоди Міністерства юстиції на оновлення умов конкурсів на маршрути та проведення переговорів із перевізниками.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости