Авіація та ДШВ на "кримському" напрямку відпрацювали знищення морського десанту противника

Авіація та ДШВ на
25 ноября 2020 года.

На одному з полігонів бойової підготовки в Херсонській області відбулися практичні заходи перевірки бойової готовності передових авіаційних навідників, екіпажів вертольотів армійської авіації та мобільних резервів Десантно-штурмових військ.

Про це вранці в середу, 25 листопада, повідомили в пресцентрі Командування Об'єднаних сил ЗСУ.

"Основним завданням для наших військовослужбовців став пошук, виявлення та знищення авангарду морського десанту умовного противника. Зокрема, передові авіаційні навідники продемонстрували свої вміння та навички з надання цілевказівок вертольотам на знищення ворога і визначення місць для десантування, безпосередньо з "поля бою", - каже командувач об'єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, для військовослужбовців, які несуть службу на південному напрямку, такі навчання стали не лише хорошою перевіркою, а й можливістю вдосконалити злагодженість екіпажів вертольотів та взаємодію з іншими підрозділами родів військ.

Вертолітники відпрацювали вправи зі стрільби у польоті на малих висотах по знищенню наземних цілей умовного противника.

За підсумками навчань Наєв наголосив, що діями підлеглих задоволений.

"Більшість військовослужбовців мають не одну ротацію до району проведення операції Об'єднаних сил та величезний бойовий досвід. Перевірка показує, що вони стають майстернішими у військовій справі, а також практично передають свій досвід молодим членам екіпажів та бойовим побратимам", - сказав командувач ОС ЗСУ.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости