Асканія-Нова та Високопілля потрапили до другого туру конкурсу «Малі міста - великі враження»


24 июня 2019 года.

У другий тур конкурсу «Малі міста - великі враження» вийшли Асканія-Нова та Високопілля, повідомляють у Херсонському регіональному відділенні Асоціації міст України.

"Нагадаємо, що нещодавно Кабмін спільно з Асоціацією міст України презентували проект-конкурс культурно-мистецьких проектів громад з населенням до 50 тисяч осіб «Малі міста - великі враження. Презентація конкурсу відбулася і в місті Херсоні. Він покликаний підтримати культурний спадок невеликих міст та містечок, а також залучити можливості децентралізації для перетворення їх на креативні центри з власним унікальним культурним потенціалом. На грантовій основі вони отримають кошти під креативні індустрії, котрі здатні об'єднати спільною ідеєю сотні та тисячі людей", - говориться в повідомленні.

Із п'яти заявок, допущених до участі в конкурсі, серед яких також були міста Олешки та Скадовськ, село Республіканець Бериславського району, в другий тур конкурсу вийшли селище #Асканія_Нова - Фестиваль «Гобелен-Фест» та селище міського типу #Високопілля - Фестиваль німецько-української культури «Кронау-фест».

Реалізація проекту відбуватиметься на засадах співфінансування: 70% загальної кошторисної вартості проекту - з державного бюджету та не менше 30% - з місцевих бюджетів чи з інших джерел. Як і минулого року, так і цьогоріч партнером конкурсу виступає #Асоціація_міст_України. Регіональне відділення #АМУ надає потенційним учасникам конкурсу методологічну підтримку.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости