Артеменко заявив, що аналогове телебачення поки відключатися не буде

Артеменко заявив, що аналогове телебачення поки відключатися не буде
23 мая 2017 года.

Таку інформацію голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко повідомив 19 травня під час робочої наради з ліцензіатами Херсонщини в обласній державній адміністрації, повідомляє сайт ОДА.

«Офіційний перехід на цифрове телевізійне мовлення був запланований на 30 липня цього року, але, зважаючи на потребу в удосконаленні інфраструктури, щільність сигнального покриття і прозорість у роботі самих телеканалів, аналогове телебачення поки що відключатися не буде», - зауважив Юрій Артеменко.

Він також пояснив, що перехід на «цифру» буде проводитися поступово - починаючи з Києва й поступово розповсюджуючись по всіх областях України. Саме тому, за словами голови Нацради, незабаром стартуватиме пілотний проект у Кропивницькому, де буде запроваджено серйозну інформаційну, соціальну програму щодо забезпечення населення цифровим сигналом мовлення.

Говорячи про можливість участі в такому проекті Херсонської області, Юрій Артеменко відзначив: «Нацрада не могла обрати Херсонщину для участі в новому проекті лише тому, що область є прикордонною. Та не зважаючи на це, сьогодні сигнальне теле- і радіопокриття на Херсонщині одне з найкращих в Україні і в разі необхідності на території області можна обмежитися тільки добудовою вже існуючих телекомунікаційних веж без проведення додаткових капітальних будівельних робіт».

Як прогнозував голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, перехід на цифрове мовлення відбудеться не раніше 2019 року і наразі Кабінетом Міністрів України готується відповідна Постанова про його відстрочення.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости