Арбітриня УАФ – про ув’язнення в Новій Каховці: Лякали, що можуть дати до 10 років в'язниці

Арбітриня УАФ – про ув’язнення в Новій Каховці: Лякали, що можуть дати до 10 років в'язниці
27 мая

Українська арбітриня Ірина Петрова розповіла про те, як її окупанти примусово тримали у в'язниці Нової Каховки.

- Я - клаустрофоб, для мене сидіти в замкненому просторі - дуже великий стрес. По-друге, мене лякали, що можуть дати мені від 3-15 діб до 10 років чи навіть більше. Ми відмовилися судити їхні футбольні матчі, я відстоювала позицію нашої країни, я була і є за Україну. 9 травня я вийшла у жовто-блакитній майці, з прапором. Напевно, без футболу мені не вистачає адреналіну, хотілося якось себе показати.

Було дуже страшно, "бо ти виходиш з дому і не розумієш, що може бути".

Ти видаляєш всі СМС та фото, бо боїшся, що хтось до тебе прийде і подивиться якусь інформацію. Але я така людина, що нічого не видаляю. Що в мене було з початку війни, те в мене й залишилося. Можливо, це сталося через те, що вони щось в мене знайшли.

Зараз у Новій Каховці, напевно, одиниці патріотів, але вони мовчать, бо знають, чим це може закінчитися. Я дуже переживаю за своє місто. Там зараз спокійно, не бомблять і не стріляють, але відбувається незрозуміло що. Ти змушений боятися, сидіти вдома та не виходити на вулицю. А якщо й виходити, то без телефона, або видаливши перед тим всі СМС та соцмережі. Тому що тебе можуть десь чекати. Зараз там дуже багато колаборантів, тих, хто перейшов на їхню сторону.

Я сподіваюся тільки на краще, вірю в нашу силу, перемогу та ЗСУ. Це може бути не так швидко, це може бути через місяць, два, три, чотири, але я знаю, що все це буде Україна, тому що нас ніхто не залишить.

Нагадаємо, Ірину Петрову вдалося евакуювати з Нової Каховки - зараз вона перебуває в Києві. Росіяни викрали її 9 травня

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости