Апеляційний суд розгляне законність тримання Миколи Новікова під вартою

Апеляційний суд розгляне законність тримання Миколи Новікова під вартою
17 августа 2018 года.

Апеляційний суд Херсонської області 22 серпня розгляне скаргу Миколи Новікова на рішення міського суду щодо обрання йому запобіжного заходу.

Про це повідомляється на порталі Судова влада в Україні.

Засідання розпочнеться об 11:00.

Нагадаємо, що 6 серпня слідчий суддя Ярослав Мусулевський ухвалив запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без визначення застави для підозрюваного у нападі на Катерину Гандзюк.

Суддя в ухвалі зазначив, що до свідчень сестри підозрюваного ставиться критично, оскільки вона є родичем, і озвучені нею дані потрібно перевіряти.

Нагадаємо, 31 липня у Херсоні невідомий облив співробітницю міської ради й активістку Катерину Гандзюк рідиною, яка виявилася концентрованою сірчаною кислотою.

Поліція порушила справу про хуліганство, згодом змінивши кваліфікацію на завдання тяжких тілесних ушкоджень із метою залякування, а зрештою розглядає напад як замах на вбивство.

Повідомлялося, що Генпрокуратура передала слідство до центрального апарату Служби безпеки України.

3 серпня поліція повідомила про затримання підозрюваного в замаху на Катерину Гандзюк.

Сам Новіков та його рідна сестра у суді засвідчили, що їх не було в Херсоні в день нападу на Гандзюк: з 27 липня до 1 серпня включно вони відпочивали біля моря у с. Більшовик.

Сестра Новікова заявляла, що 31 липня її брат та чоловік пішли в кафе "Оболонь" пити пиво, повернулися до намету близько другої дня і до вечора спали, а потім грали з дітьми

Адвокат Новікова заявив, що алібі підзахисного можуть підтвердити 7-8 осіб, однак поліція не допитала жодного.

Крім того, адвокат заявив, що Новіков не знайомий із Гандзюк, а також має відмінні риси з людиною з фоторобота.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости