Антимонопольний комітет погодив реалізацію проєкту "Поліпшення інфраструктури громадського транспорту міста Херсона"


21 октября 2020 года.

Антимонопольний комітет підтвердив і погодив реалізацію проєкту «Поліпшення інфраструктури громадського транспорту міста Херсона шляхом закупівлі нових тролейбусів та супутнього ремонтного обладнання, ремонту та модернізації тролейбусної контактної мережі».

Нагадаємо, що 27 серпня Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) оголосив тендер 10 млн євро на закупівлю 50-ти тролейбусів для МКП «Херсонелектротранс», супутнього обладнання та запасних частин в рамках співпраці, яка розпочалася наприкінці 2018 року.

Окрім 10 млн євро кредиту, який наданий на 13 років та завдяки якому в місті з'явиться 50 нових тролейбусів з низькою підлогою, автономним ходом та кондиціонерами, Херсон отримає близько 2 млн євро безповоротних та безвідсоткових грантових коштів, а саме:

- інвестиційний грант 1,5 млн євро на модернізацію тролейбусної інфраструктури і розширення контактної мережі, а саме реконструкцію тягових підстанцій, розширення контактної мережі у мікрорайонах Таврійський та Корабел тощо.

- грант 460 тис. євро на оплату консультантів в рамках реалізації проєкту.

- грант 150 тис. євро на розробку плану сталої міської мобільності, розробку якого французька компанія «Egis» вже почала 9 липня поточного року. План сталої міської мобільності міста розглядає не лише питання організації руху транспортних засобів, його економічної та логістичної ефективності, але й концентрується на потребах жителів міста, щоб будь-яке пересування по місту стало для кожного херсонця максимально зручним та комфортним. В стратегічному документі будуть гармонійно поєднані потреби пішоходів, велосипедистів, автомобілістів, користувачів громадського транспорту основі кращих європейських практик, міжнародних стандартів та унікальних особливостей міста Херсон.

«Тролейбусний проєкт» - не єдиний приклад співпраці між міською владою та ЄБРР. Так, 15 жовтня розпочалась робота над планом сталої мобільності Херсона, який фінасуватиметься коштом фонду Технічної співпраці у рамках проєктів ЄБРР.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости