Андрій Гордєєв міг бути спонсором вбивства Катерини Гандзюк

Андрій Гордєєв міг бути спонсором вбивства Катерини Гандзюк
19 / 01 / 2021

На думку експерта з поліграфу, Гордєєв міг бути спонсором нападу на Катерину Гандзюк. 

Такі дані дослідження поліграфу озвучила суддя Іваніна під час засідання в Дніпровському суді Києва сьогодні. 

Також, на думку експерта з поліграфу, свідчення Андрія Гордєєва щодо непричетність до вирубок лісу та покривання тих, хто вчиняв підпали та вирубку, є нещирими.

Крім того, Андрій Гордєєв нещиро відповів «ні» на запитання щодо того, чи причиняла діяльність Гандзюк шкоду його репутації.

Неправдою експерт визначив заперечення Гордєєва щодо того, чи йому відомо, хто був ініціатором замаху на Катерину Гандзюк.

Поліграф визначив також, що Гордєєв збрехав, коли відповів «ні» на запитання «Чи відомо вам, хто замовив Катерину Гандзюк?».

Також по поліграфу стало відомо, що Гордєєв розкрив не всі відомості, які знав щодо нападу на Гандзюк.

За результатами поліграфу, експерти вважають, що Гордєєв з ціллю нападу на Гандзюк організовував собі алібі та обговорював деталі нападу з Рищуком та Мангером.

Нагадаємо, що тодішнього голову Херсонської ОДА Андрія Гордєєва ще у січні 2019 року Віктор Гандзюк називав як одного з замовників вбивства його доньки. Футбольні фанати не раз вивішували на стадіонах країни баннери з цими трьома прізвищами. 

Але, якщо Мангеру повідомили про підозру в замовленні вбивства Каті Гандзюк, то про Гордєєва та Рищука майже забули. В них декілька разів проводили обшуки, і на тому все закінчилося. 

Звільнив Порошенко Гордєєва тільки після першого туру виборів

Пізніше, під час телефонної розмови з журналісткою Слідства.Інфо заступник голови Херсонської ОДА  Євген Рищук розповів, що перед новим роком Андрій Гордєєв приїжджав до голови СБУ Василя Грицака. Тоді вже справу вбивства Каті Гандзюк передали Службі безпеки.

«Гордєєв був, до речі, в Грицака. Він розповів про Данила [Доценка] . Грицак набрав Данила й каже: «Перестань х**ою маятися». Так і каже: «Перестань х***ою займатися!» Данило каже: «Це все брехня» і відключився. Грицак викликав Данила і каже: «Шановний, ти маєш, що пред'явити губернатору і його заму?» Данило сказав: «Немає». Тоді він каже: «Тоді відбалансуй в обратну сторону». Гордєєв приїхав задоволений, що все гаразд», - розповів заступник голови ОДА.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости