Активисты херсонского Евромайдана обратились к губернатору


18 августа 2014 года.

Активисты херсонского Евромайдана обратились к губернатору Юрию Одарченко.

Их беспокоит тот факт, что в руководстве районных в городе советов до сих пор заседают "регионалы". Они, кстати, активно отправляли людей на Батямайдан.

Есть и соответсвующие документы с подписью активистов.

майдан обращение

майдан обращение

По этому поводу высказалась и активист Евромайдана Наталья Петренко. Вот, что она пишет:" Не можу не відреагувати на посилання у ФБ мера Херсона,Володимира Миколаєнка:"Тобто вперше, з лютого місяця я на власні очі бачив тітушок,хоча й не бойових,я вже думав,що такі події у далекому минулому,але регіонали,як я бачу,так нічому і не навчились",-пише очільник міста.

І не навчаться,дорогий Володимире Васильовичу,їх не змінити:ницих і підлих,які підтримували злочинну владу Януковича,а наразі притихли і керують райрадами м.Херсона.Згадайте,як вони не визнавали Майдан гідності,як всіляко намагалися зашкодити,відправляючи у Київ тітушок.

Яскравим прикладом цинізму є Кравченко Ю.П,заступник голови райради Комсомольського р-ну,м.Херсона,який особисто керував відправкою людей на Київ.І як не намагався перешкодити відправці депутат міської ради Гаврилюк В.Г з групою активістів,тітушок було відправлено.Не можу навіть уявити,щоб заступник керував,а голова райради сном і духом нічого не знав...

А влаштування майдану у Херсоні-це теж справа рук регіоналів і свідченням того є документальні матеріали.Громада не забула і має намір звернутися до Прокуратури,СБУ для надання належної оцінки діянням посадовців." пишет Наталья.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости