Активісти руху "Під контролем" виявили факти підкупу виборців напередодні виборів до ОТГ, які відбудуться 29 квітня


28 апреля 2018 года.

Активісти руху проти політичної корупції "Під контролем" виявили факти підкупу виборців напередодні виборів до ОТГ, які відбудуться 29 квітня

Такі порушення зафіксовано у Волинській, Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

Зокрема, у Знамянському районі Кіроворградської області у Дмитрівській сільській ОТГ представники ВО "Батьківщина" обіцяють від 100 до 200 грн. винагороди за голосування за кандидата на голову ОТГ. Інформацію було передано в СБУ. Працівниками СБУ затримано автомобіль, на якому ймовірно розвозили кошти.

У Олександрійському та Знамянському районах в Новопразькій селищній ОТГ представниками ВО "Батьківщина" було організовано схему по залученню агітаторів, які роздавали агітаційну продукцію «Батьківщини», пропонували виборцям винагороду в розмірі від 400 до 800 грн. та складали відповідні списки. За тиждень до дня виборів агітатори почали розносити кошти в розмірі 200 грн. по кожному домоволодінні (згідно списків). 25-26 квітня було зафіксовано роздачу 100 грн. особам, які планують голосувати на дому. Дані про осіб, які розносили кошти, передані до органів Нацполіції та СБУ.

В Любашівському районі Одеської області в Любашівській селищній ОТГ представники Партії ВО «Батьківщина» пропонують 600 грн. за голос.

Гроші пропонують в 3 етапи:

1 етап: аванс 200 грн. за 2 тижні до дня виборів;

2 етап: аванс 200 грн. за 5-2 дні до дня виборів;

3 етап: 200 грн. після дня голосування.

Така ж ситуація спостерігається і в Окнянській селищній ОТГ Окнянського району Одеської області.

У Заставнінській міській ОТГ Чернівецької області представники партій Народний Рух України, Радикальна Партія Олега Ляшка та Самопоміч роздають продуктові набори орієнтовно на суму 300 грн.

У Новорайській сільській ОТГ Бериславського району Херсонської області представники Аграрної Партії ходять по дворам будинків та пропонують продуктову допомогу (еквівалент - 200 грн.).

Крім того, у Торчинській селищній ОТГ Луцького району Волинської області представники Аграрної Партії України організували масову роздачу потенційним виборцям курчат та комбікорму.

У Новоукраїнській сільській ОТГ Більмацького району Запорізької області представники ВО "Батьківщина" та Радикальної партії О.Ляшка роздають продуктові набори.

Також продуктові набори роздають агітатори Радикальної партії у Лозно-Олександрівській селищній ОТГ Білокуракинського району Луганської області.

У Олександрівській селищній ОТГ Олександрівського району Донецької області за підтвердженою інформацією, яка засвідчена працівниками СБУ, представники Партії "Наш Край" роздають 400 грн. кожному виборцю, а представники ВО "Батьківщина" роздають медикаменти.

Теги: вибори
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости