Активісти нагадали Зеленському про херсонських мусорів


6 февраля 2020 года.

Сьогодні Президент Зеленський сказав, що очікує на результати роботи Арсена Авакова.

Про це пишуть в спільноті «Хто замовив Катю Гандзюк?».

"Так, саме результати. Так він відповів на питання журналістів щодо тимчасовості міністра на своїй посаді. Президент Зеленський зокрема зазначив, що «ми чекаємо на результат, не на словах, а дієвий. І Шеремет, і Гандзюк та інші гучні кримінальні справи». Сподіваємося, пан Зеленський просто помилився і добре пам'ятає, що справу Катерини Гандзюк зараз розслідує СБУ та ГПУ. І результату ми всі разом чекаємо саме від них. Про це ми писали наприкінці минулого року», - написали активісти.

Також вони вірять, що Президент пам'ятає про Артура Мєрікова.

«Це той головний херсонський мусор, який попередив Олексія Левіна про затримання, давши йому можливість втекти з України, і так, це той, кого Аваков недавно забрав на вищу посаду в Київ. Про це ми теж писали, наприкінці позаминулого року», - нагадали вони.

Принагідно активісти віддали належне СБУ та ГПУ, які нещодавно затримали Левіна в Болгарії.

«Ми, разом із Президентом чекаємо на продовження і результат його екстрадиції до України», - пишуть вони.

Є у активістів, які півтора роки ведуть боротьбу за притягнення вбивць і їх помічників до відповідальності, і поради Президенту.

«Якщо комусь потрібні результати від міністра тимчасових справ, то варто запитати в нього, хто з херсонських поліцейських покараний за очевидний саботаж розслідування справи Гандзюк в серпні 2018 року? Хто з херсонських поліцейських покараний за ув'язнення "стрілочника" Новікова, якого довелось витягати з СІЗО журналістам? Хто з херсонських поліцейських покараний за зв'язок з криміналом Павловського? Хто з представників МВС покараний за брехню Артема Шевченка, В'ячеслава Аброськіна чи тим більше Антона Геращенка?», - наводять вони свої списки підопічних Авакова, яким нічого за їх злочини не було.

Усій країні дуже потрібні результативні відповіді на ці питання і на питання: Хто Замовив Катю Гандзюк?

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости