Активісти: Мангер збирає 7 мільйонів на "вирішення питання"

Активісти: Мангер збирає 7 мільйонів на
8 мая 2019 года.

Активісти спільноти "Хто замовив Катю Гандзюк?" заявили, що Владислав Мангер терміново збирає гроші на остаточне вирішення "питання".

Про це вони написали у Facebook.

"Уже з кількох джерел нам підтвердили, що один із вбивць Каті Гандзюк - Владислав Мангер терміново збирає гроші на остаточне вирішення "питання". Усі ви розумієте, що це за "питання". Ми також знаємо, хто йому озвучив цифру в 7 мільйонів доларів і знаємо, в якій пропорції ці гроші будуть поділені між різними структурами та людьми, що взялись гарантувати Мангеру вирішення його "питання", - пишуть активісти.

"Проблема лише в тому, що питання виведення його з числа замовників та організаторів вбивства Каті, а також остаточного розвалу справи не вирішиться грошима. Цього не відбудеться. Хоча чимало кроків у цьому напрямку вже зроблено конкретними особами в Адміністрації Президента, СБУ, та ГПУ. І Мангера запевняють, що залишилось ще зовсім трохи - знайти конкретну суму грошей", - заявляють у спільноті.

"У Мангера стільки немає, тому він намагається позичити. Але йому відмовляють. Постійно. І це правильно. Бо ще раз наголошуємо: справа не закриється грошима. А спроби відмазатись лише все ускладнять для Мангера і тих, хто по дурості чи дружбі, зголоситься допомогти кораблю, що тоне. Окрім того, реалії такі, що Мангер остаточно втрачає владу, тому він не зможе повернути борги. А своєму найближчому оточенню він уже повідомив, що гроші, які він позичає, хоче використати для втечі та переховування за кордоном", - зазначається у пості.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости