Активісти руху опору “Жовта стрічка”, використовуючи програму для розпізнавання облич, за добу перевірили 900 осіб, причетних до проведення або участі в референдумі.
Усі дані передали до СБУ та Офісу ГП України.
Ефективність використання програми підтверджується фото колаборантки – “начальниці” Генічеського РЕЗ і ЕМ, яка проголосувала та агітує інших до цього.
“Урок для кожного — на фото Світлана Біла. Вся інформація на неї вже в провоохоронних органах”, – зазначають активісти.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-24-14.31.29-1024x459.jpeg)