Африканська протипожежна місія надала Херсонщині гуманітарну допомогу

Африканська протипожежна місія надала Херсонщині гуманітарну допомогу
7 мая 2019 года.

Сьогодні, 7 травня, заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан зустрівся з представниками Африканської пожежної місії - виконавчим директором Африканської пожежної місії, що базується у CШA паном Девідом Муром та Петром Павличенко - координатором проектів у Східній Європі/Україні міжнародних програм Лісової Служби США.

Також на зустрічі були присутні представники місцевого самоврядування, співробітники ГУ ДСНС України в області та лісового господарства Херсонщини. Присутні обговорили питання розвитку довгострокових відносин та практичної допомоги щодо покращення матеріально-технічної бази оперативно-рятувальної служби в області.

Вадим Чабан розповів представникам Африканської пожежної місії про питання, які постають на Херсонщині під час пожеж в екосистемах, а також повідомив, що з місцевим населенням постійно проводяться роз'яснювальні роботи з метою недопущення виникнення нових пожеж.

У свою чергу, представники Африканської пожежної місії повідомили про безкоштовну передачу до ГУ ДСНС України в Херсонській області, в рамках гуманітарної допомоги, великої кількості протипожежного обладнання для поліпшення матеріально-технічної бази пожежної охорони Херсонщини.

Теги: помощь
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости