Адвокати Мангера спілкувалися з Левіним, коли він був у розшуку. Вони заперечують

Адвокати Мангера спілкувалися з Левіним, коли він був у розшуку. Вони заперечують
20 февраля 2020 года.

Голос адвоката голови Херсонської облради Владислава Мангера впізнали на записі розмови із підозрюваним в організації замаху на активісту Катерину Гандзюк Олексієм Москаленком (Левіним), коли той був у розшуку.

Адвокат запевняє, що не спілкувався із Левіним, коли той був у розшуку.

Джерело Української правди:

"Ільченко Дмитро Олегович та Мурашкін Андрій Вікторович 15.02.2020 о 06:09 рейсом № ТК474 "Херсон-Стамбул" вилетіли в Стамбул, де вже 16.02.2020 пересіли на рейс Istambul-Ataturk airport Sofia-Bulgaria, а вже 17.02.2020 повернулися в Україну о 09:16 рейсом № ТК 471 "Стамбул- Херсон".

У цей же період дружина Левіна таким же чином через Стамбул покинула столицю Болгарії.

За інформацією джерела, адвокати Мангера спілкувались з Левіним під час його перебування у розшуку.

Зокрема, експертиза підтвердила, що змінений голос особи, яка спілкувалася з Левіним на відео належить Дмитру Ільченку.

Стверджується, що на відео з Левіним спілкується особа зі зміненим голосом про обставини вчиненого нападу на активістку Катерину Гандзюк. Водночас, на відео є голос лише Левіна, а його співрозмовника - ні.

У коментарі УП Ільченко коротко відповів "Ні" на питання, чи спілкувався із Левіним, поки той був у розшуку.

Про те, що адвокати намагалися потрапити до Левіна у Болгарії, 16 лютого із посиланням на джерело в СБУ повідомляло ZN.UA. Того ж дня на публікацію відреагував Ільченко. Він пригрозив виданню позовом, якщо там не спростують інформацію.

"Це шедеврально. Я так зрозумів, що у Трепака (заступник генпрокурора Віктор Трепак - ред.) агонія. Вони вже зрозуміли, що це не Мангер, що після затримання Левіна їм треба передавати справу до суду і визнавати Мангера не винним. І тепер уже готуються виправдовуватися: "Це адвокати Мангера нам все зіпсували", - написав він у фейсбук.

Приблизно так само відреагував Мурашкін.

"Мало того, що це нісенітниця, так мене ще дивує позиція тих, хто про це говорить, тому що нам, як адвокатам Мангера, і Мангер проходить по підозрі Левіна, тож нам в принципі цікаво почути позицію Левіна і якщо у найближчий час його не екстрадують, то ми у будь-якому випадку будемо змушені туди їхати і його допитувати. Справу Мангера призупинили до пошуку Левіна. Ми направили клопотання у прокуратуру про те, що Левіна знайшли і піймали, тому ви маєте відновлювати справу, але прокуратура ігнорує і нічого не робить", - написал він.

Мурашкін запевняє, що прокуратура уже 2 тижні мовчить. Адвокат запевняє, що вони направили у прокуратуру два запити: про відновлення справи у зв'язку з тим, що його знайшли; про відновлення справи і допиті його в рамках міжнародної допомоги.

Адвокат запевняє, що інформацію про те, що він із Ільченком намагався зустрітися із Левіним - це фейк.

На питання, чи дійсно адвокат у лютому літав до Болгарії, він відповів: "Інформація про те, що я разом з Дмитром Ільченком намагався зустрінеться з Олексієм Левіним - це не правда. Все інше - адвокатська таємниця".

Також адвокат не відповів, посилаючись на адвокатську таємницю, на питання, чи спілкувався із Левіним, коли той був у розшуку.

нагадаємо, 24 січня у Болгарії затримали Олексія Москаленка (Левіна). 27 січня суд болгарського міста Бургас відправив його під варту на 40 днів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости