Адмінкордон із окупованим Кримом Україна захищатиме "їжаками"


24 / 09 / 2016

На кордоні із окупованим Кримом встановлять нові оборонні конструкції - протитанкові «їжаки», повідомив голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв. Оборонні елементи на територію доставили українські військові.

Міноборони доставило на Херсонщину загороджувальні елементи для кордону, повідомив Гордєєв.

«Генштабом проведено ряд заходів щодо визначення шляхів зміцнення кордону з тимчасово окупованих Кримом. Там є ряд заходів, які взяли на себе і обласна рада, і обласна адміністрація, і ми зокрема Міноборони. По своїй частині вони дійсно привезли загороджувальні елементи. Ми зі свого боку разом з Мінтрансом будуємо протитанкові їжаки, згідно дислокації, визначеної Генштабом, ми встановлюємо ці конструктивні елементи», - розповів Гордєєв.

Як відомо, нещодавно Міністерство оборони України направило в Херсонську область близько десятка залізничних ешелонів із засобами зміцнення адміністративної межі з окупованим РФ Кримським півостровом. Варто зазначити, що в цій області постійно працюють загони територіальної оборони Херсонщини.

Так, напередодні 23 вересня, відбулись традиційні Військово-польові збори.

«П'ятниця. Вечір. Традиційно розпочинаємо Військово-польові збори загонів територіальної оборони Херсонщини. Маємо підготувати бійців ще із двох районів області. Сьогодні - шикування та концерт. Завтра - вогнева підготовка, саперне діло та бойове злагодженя. Такі загони, нагадаю, діятимуть у кожному районі Херсонщини. Адже від нас сьогодні залежить безпека Херсонщини. А від безпеки та спокою на Херсонщині сьогодні залежить безпека та спокій всієї України», - резюмував Гордєєв.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости