Абоненти «Херсонтеплоенерго» дещо зменшили свій борг перед підприємством


13 августа 2020 года.

Міське комунальне підприємство «Херсонтеплоенерго» повідомляє в своїй групі в соцмережі, що абоненти дещо знизили загальну суму боргу за опалення за сезон 2019-2020 років.

«На сьогодні заборгованність складає понад 40 млн гривень, раніше - 46,4 млн гривень. Відповідно зменшено й загальний борг населення за теплопостачання за всі попередні роки: з 176,37 млн до 170,03 млн гривень. Рівень сплати за послугу на сьогодні скаладає близько 80%», - говориться в повідомленні.

Раніше в соцмережі в групі МКП «Херсонтеплоенерго» повідомили, що на початок нового опалювального сезону прогнозовано підприємство недоотримує близько 18 млн гривень. Борги населення є чи не найбільшою проблемою теплопідприємства. Адже через низьку сплату за послугу «Херсонтеплоенерго» не може розрахуватися за електроенергію та розподіл газу.

ТОВ «Херсонська обласна ЕК» та АТ «Херсонобленерго» теплопідприємство забургувало 11,5 млн грн.

Крім того, за послуги з розподілу природного газу повинно платити наперед. Зараз заборгованність перед АТ «Херсонгаз» становить 9,7 млн грн. А от за сам газ теплопідприємство сплачує добре.

«У межах своїх фінансових можливостей МКП «Херсонтеплоенерго» відповідально ставиться до зобов'язань щодо розрахунків із НАК «Нафтогаз України», і на сьогодні рівень сплати за газ становить більше 90%. Однак не вирішеними та болючими залишаються проблеми на місцевому рівні. Тому початок опалювального сезону в повній мірі залежить від оперативної реакції Херсонської міської ради», - повідомили в «Херсонтеплоенерго».

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости