15 вересня Херсоні пройде громадський форум «Стеж за грошима». Форум відбудеться за адресою: вул. Радянська, 7, Конференц-зала «Конгресс». Початок реєстрації – 11:00. Захід триватиме з 11:30 по 15:00.
Мета форуму – привернути увагу громади до проблеми проведення чесних місцевих виборів у Херсоні.
Відкритість джерел фінансування – це механізм, який дозволить обирати власне свого представника у Раді, а не представників олігархів, які виступають спонсорами виборчої кампанії. Депутат, який потрапив до Ради за кошти прихованого благодійника, поставить на перше місце інтереси олігарха, а не співгромадян.
Першим кроком для припинення цієї ганебної практики стане підписання під час форуму представниками політичних партій та кандидатами в мери м. Херсон Декларації відповідальності. Цим політики зобов’яжуться надати громадськості звіти про витрати на виборчу кампанію, оприлюднювати декларації про доходи та публічно звітувати перед громадою про виконану роботу.
На форумі обговорюватимемо питання політичної відповідальності, прозорості фінансування партій та інструменти контролю громадян за витратами партій та кандидатів на передвиборну агітацію.
Форум проводиться у рамках всеукраїнської кампанії “Стеж за грошима”, яка охоплює 25 міст. Кампанія ініційована Громадським Рухом “ЧЕСНО” та ГО “Активна Громада”.
Запрошуємо представників політичних партій, виборчих штабів, представників ЗМІ та активних громадян Херсону взяти участь у форумі “Стеж за грошима”.
Отримати більше інформації про форум та зареєструватись для участі можна у Молош Аліни, координатору кампанії «Стеж за грошима» від ГО “Активна Громада”. Контакти: +380505205128, [email protected]. Заповнити форму для реєстрації можна за посиланням: http://goo.gl/forms/STHBTuW7KC
Інформаційна довідка:
Кампанія “Стеж за грошима” втілюється за координації Громадського руху ЧЕСНО та CentreUA, спільно з ГО «Інститут “Республіка” і ГО «Активна громада» у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Чорноморського фонду регіонального співробітництва.
У кампанії беруть участь 25 міст практично з усіх регіонів України, серед яких Київ, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Луцьк, Ужгород, Суми, Чернігів, Ніжин, Житомир, Харків, Одеса, Херсон, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Добропілля (Донецька обл.), Черкаси, Кіровоград, Комсомольськ (Полтавська обл.), Вінниця, Жмеринка (Вінницька обл.), Тарасівка, Богуслав (Київська обл.).