З початку 2017 року за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості забезпечено роботою 20,7 тис. осіб


10 ноября 2017 года.

З січня по жовтень поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 27,0 тис. безробітних громадян. Наразі послугами служби зайнятості користуються 7,2 тис. зареєстрованих безробітних, з яких половину складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років.

За інформацією директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова за цей період за допомогою служби зайнятості забезпечено роботою 20,7 тис. осіб.

Упродовж десяти місяців поточного року роботодавці області надали до служби зайнятості 22,1 тис. вакансій, що на 7% більше минулорічного показника. В середньому по Херсонській області на 1 листопада на одну вакансію претендувало 6 осіб, які шукали роботу. Активно впроваджуються механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць.

Впродовж січня-жовтня 2017 року 384 безробітних працевлаштовано на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування.

Важливого значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. За словами Євгенія Єрашова професійне навчання за направленням служби зайнятості з початку року пройшли 4,7 тис. безробітних. Більшість із них навчались на замовлення роботодавців, отже, працевлаштовані.

З початку року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 4,6 тис осіб з числа безробітних.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости