У Херсоні відбудеться лекція-дискусія з політичної ідеології


06 / 06 / 2016

18 червня о 12:00 на зеленій зоні біля магазину "Артеміда" у Херсоні відбудеться відкрита лекція-дискусія з політичної ідеології.

Організатори вважають, що через незрілість українського політикуму, сприйняття деяких складових політики для більшості громадян є неякісним з точки зору як споживання, так і діяльності. Розкриття правильного розуміння політичної ідеології як основи політичної діяльності дасть можливість під новим кутом подивитись на цей складний процес мислення.

Деякі тези з лекції:

  • Політична ідеологія є лише інструментом впливу на соціальні процеси, що відбуваються в суспільстві, а не панацеєю чи якоюсь сакральністю.
  • Як лісоруб не звеличує до рангу сакральності свою сокиру, так і політик не повинен сприймати сповідувану ним політичну ідеологію, як щось сакральне та непорушне.
  • Останні дослідження у сфері нейробіології дають можливість зробити висновок, що особи, які відносяться до сповідуваної ними політичної ідеології, як сакральної речі, та мають сильне емоційне прив'язанність, суттєво зменшують свої розумові здібності та можливість об'єктивно сприймати світ.
  • Політична діяльність в сучасному світі повинна бути суттєво обмежена системою державного управління.
  • Політики - це люди, які більше всіх впливають на суспільні процеси, але вони не проходять ані судово-психіатричну експертизу, ані психологічну.
Більше про подію - на сторінці заходу у соціальній мережі фейсбук: https://www.facebook.com/events/1060567577362289/.

 

Теги: лекція
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости