У Херсоні пройде семінар для шкільних психологів, вчителів та молодих батьків-переселенців


21 / 12 / 2015

«Компас переселенця» проводитиме у Херсоні семінар для шкільних психологів, вчителів та молодих батьків-переселенців

«Правові аспекти інтеграції дітей-переселенців у школах та їх психологічна підтримка» - так називається семінар, що відбудеться у Херсоні 21 грудня цього року (початок - 11.00) у конференц-залі готелю «Оптіма» (центр міста).

Головним організатором та мотором цього заходу виступив «Компас переселенця» - це мережева громадська ініціатива тимчасово вимушених переселенців із Східної України та українського Криму, котрі проживають у Дніпропетровську, Херсоні та Львові. Саме вони і утворили протягом року мережеву ініціативу «Компас переселенця», а тепер готові надавати інформаційну допомогу своїм співвітчизникам та захищати їх права. Партнерами навчально-методичного семінару є НМГМО «Перспектива», ГО «Таврійський край», Херсонський міський гуманітарний центр по роботі із внутрішньо переміщеними особами, Інформаційна мережа «Місцевий блогер».

Семінар проводиться у межах грантової програми КримSOS і УВКБ ООН підтримки ініціатив переселенців у Львові, Києві і Херсоні. Ціль програми - підтримати переселенців у їх спробах самостійно вирішити проблеми адаптації переселенців у нових життєвих умовах та захистити свої громадянські права і свободи. До участі в семінарі запрошені шкільні психологи, соціальні працівники молоді батьки-переселенці, журналісти, громадські активісти.

Під час роботи семінару планується розглянути методики та успішні психологічні практики надання психологічної допомоги дітям-переселенцям у Херсонській області, передбачений детальний аналіз проблематики та шляхи його спільного вирішення.

Контактна особа: Олександр Лавринович, тел. 066 4897381

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости