99,8% акцій Херсонської ТЕЦ нарешті повернули НАК “Нафтогаз України”.
Про це йдеться у реєстрах Youcontrol.
До цього акції теплопостачальної компанії належали Фонду державного майна України.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/03/image-93.png)
Рішення про передачу акцій Нафтогазу датоване ще 2021 роком. Пов’язане воно було із мільярдними боргами ТЕЦ перед компанією. Тоді мова йшла про передачу акцій 6 теплоцентралей України, включаючи Херсонську, Дніпровську, Миколаївську, Криворізьку, Одеську та Сєвєродонецьку.
Передача теплоцентралей “Нафтогазу”, зазначали в Кабміні, спрямована на те, щоб уникнути вимивання грошей із НАКу та запобігти знецінюванню підприємств перед приватизацією.