9-10 вересня у Херсоні відбудеться «BiblioCooking від медіа-шефів»


8 сентября

9-10 вересня 2021 року на базі Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки відбудеться навчально-тренінгова програма «BiblioCooking від медіа-шефів» для працівників бібліотек, що обслуговують дітей. Участь у навчанні візьмуть понад 170 фахівців із бібліотек Херсонської області та з усієї України.

Для проведення навчання обрано форму баркемпу - неформальної, демократичної, відкритої інтерактивної зустрічі людей, об'єднаних спільними інтересами, у даному разі - професійними, з метою інтеграції середовища, обміну досвідом та інноваційними ідеями.

Баркемп «BiblioCooking від медіа-шефів» відбуватиметься у гібридному форматі, офлайн та з використанням платформи Zoom, і покликаний сприяти інтеграції в бібліотечний контент медіаосвітньої діяльності, озброїти учасників навичками, методиками та ігровими ресурсами на протидію інфодемії, для формування критичного мислення, стійкості до медійних маніпуляцій та усвідомлення необхідності перевірки достовірності фактів у дітей та шкільної молоді. Дводенна програма баркемпу поєднуватиме навчальні тренінгові та творчі модулі, майстер-класи та професійні батли, спрямовані на обмін досвідом та збагачення практичного кейсу бібліотечних працівників у сфері медіаграмотності.

Захід відбувається за підтримки Академії української преси, у рамках програми «Інструменти медіаграмотності під час пандемії на платформах шкільних бібліотек», та за участі провідних експертів - медіатренерів:

- Іванова Тетяна, медіаексперт, медіа та бізнес-тренер, доктор педагогічних наук, професор. Автор багатьох підручників, посібників, монографій, методичних рекомендацій з проблем формування медіаграмотності та освіти дорослих. Методист та розробник авторських тренінгових програм з медіаграмотності. Має зарубіжний досвід проведення тренінгів та участі у міжнародних науково-практичних конференціях та симпозіумах;

- Жорова Ірина, проректор з наукової роботи Херсонської академії неперервної освіти, доктор педагогічних наук, професор. Автор близько 60 наукових та науково-методичних праць, авторських програм. З 2015 року веде авторський курс «Медіакомпетентності в сучасному освітньому просторі».

За програмою баркемпу тренінги та авторські вправи з медіаграмотності проведуть також сертифіковані медіатренери, провідні фахівці Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки Ірина Ковач та Ірина Срібна.

Матеріали навчально-тренінгової програми увійдуть до збірника-посібника «Ексклюзивні рецепти «бібліотечної медіакухні» у часи інфодемії».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости