80 млн грн витрачено на медичні закупівлі на Херсонщині

80 млн грн витрачено на медичні закупівлі на Херсонщині
25 / 05 / 2020

Українцям представили Карту коронавірусних закупівель. Її створила громадська організація "Антикорупційний штаб".

Наразі кількість випадків захворювань на Херсонщині - 177 (станом на 25.05). Та чи достатньо медичних засобів за лікування хворих на COVID-19?

На просторах інтернету можна знайти безліч статей про платне лікування від коронавірусу. Тому для уникнення таких ситуацій було розроблено Карту коронавірусних закупівель, на якій можна перевірити наявність усіх необхідних медичних засобів будь-якого медичного закладу України.

Зокрема, на Херсонщині було закуплено на 80 млн грн. У порівнянні у сусідній області - Миколаївщині закуплено на подібну суму - 72 млн грн.

Найбільший замовник - Комунальне некомерційне підприємство "Херсонська обласна інфекційна лікарня ім.Г.І.Горбачевського" Херсонської обласної ради.

Дані Карти оновлюються в онлайн-режимі та охоплюються усю Україну.

Також, у разі, якщо лікарня стверджує, що тих чи інших засобів не має, кожен може перевірити це на карті або подати скаргу на сайті.

З Карти також можна дізнатися:

  • що і на яку суму закуповувала ваша лікарня;
  • залишити скаргу щодо недостовірності інформації.
  • наявність тих чи інших медикаментів чи медичних засобів.

Тому ГО "Антикорупційний штаб" закликає перевіряти закупівлі на Карті, щоб не оплачувати самостійно своє лікування! Пам'ятайте - лікування від COVID-19 має бути безкоштовним!
Карта доступна за посиланням: https://covid.shtab.net/

Теги: закупки
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости