70 людей змогли відвідати театр ім. Куліша в рамках акції “Квиток херсонцю”.
Про це повідомило Суспільне Херсон.
Кожен охочий може придбати універсальний квиток, дійсний для всіх заходів театру до 31 січня 2024 року та подарувати його жителю Херсона.
Мета проєкту — підтримати жителів Херсона, розповідає керівниця літературно-драматичної частини театру Альона Мовчан. Участь в акції взяли жителі з різних міст України та херсонці, які виїхали за кордон.
“Є дві можливості: людина може придбати квиток і надіслати своєму знайомому, або надіслати цей квиток на пошту чи в соцмережах. І тоді людина приходить і показує нам квиток. Всі вони діють до 31 січня 2024 року. Також люди просто купують для херсонців квитки, надсилають на пошту театру — для цього ми завели спеціальну пошту. І ми бачимо, скільки квитків є та скільки людей можуть безплатно прийти”, — розповіла Альона Мовчан.