5 років ув'язнення: Верховний суд залишив без змін вирок ексдиректору Херсонської ТЕЦ


13 декабря 2021 года.

Верховний суд залишив без змін вирок колишньому генеральному директору Херсонської теплоелектроцентралі Богдану Педченку, якого засудили до 5 років позбавлення волі за зловживання службовим становищем.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

«13 грудня Верховний суд залишив без змін вирок Вищого антикорупційного суду та ухвалу апеляційної палати ВАКС, якими колишнього керівника ПАТ «Херсонська ТЕЦ» Богдана Педченка визнано винуватим у зловживанні службовим становищем, що завдало багатомільйонних збитків», - інформує САП.

Як повідомили у прокуратурі, Верховний суд погодився з доводами прокурора та залишив без змін вирок суду першої інстанції, залишивши для колишнього службовця покарання у виді 5 років позбавлення волі.

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд визнав Педченка винним і засудив до 5 років позбавлення волі. Також йому заборонили протягом 3 років обіймати деякі посади та призначили 17 тисяч гривень штрафу. Обвинувачений спробував оскаржити цей вирок, але апеляційна палата ВАКС йому відмовила.

Як встановив суд, Педченко уклав зі службовими особами ТОВ «Квадро-Фінанс» договір про надання безпроцентної поворотної позики. Цей договір був підписаний без відповідного погодження Фонду держмайна та всупереч вимогам постанови Кабінету міністрів України щодо обмеження витрат підприємства і заборони здійснення витрат на будь-яку допомогу до затвердження фінансового плану. Відповідно до умов вказаного документу службовими особами ПАТ «Херсонська ТЕЦ» перераховано кошти в розмірі 8,785 млн гривень на рахунок ТОВ «Квадро-Фінанс», які не повернули підприємству.

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости