5 фактів брехні Юлії Тимошенко у Херсоні


13 июля 2016 года.

Лідерка «Батьківщини» відвідала Херсон. Тимошенко вразила херсонців прильотом на літаку еліт-класу, новенькими туфлями Gucci зі "зміїної шкіри" та полум'яними заявами, більшість яких виявилися неправдою.

Ми закцентували увагу на відверто оманливих заявах лідерки «Батьківщини».

1. Тимошенко: Я ніколи не була при владі
Виступаючи на площі свободи у Херсоні Тимошенко заявила, що все життя бореться із злочинним режимом та ніколи не була при владі.
Це не правда. Послужний список Юлії Володимирівни свідчить про інше. Вона була двічі прем'єр-міністром України (2005, 2007-2010); віце-прем'єр-міністром з питань ПЕК (1999-2001), народним депутатом України шести скликань: II (безпартійна), III (ВО «Громада»), IV-VI (ВО «Батьківщина» (БЮТ)), VIII (ВО «Батьківщина»).

2. Тимошенко: Тарифи на комунальні послуги для населення сьогодні найдорожчі
Юлія Тимошенко назвала нинішню ціну на газ у 285 доларів за 1000 кубів найдорожчою та не ринковою.
Це не правда. Тимошенко і словом не обмовилася про підписані свого часу нею ж контракти з Володимиром Путіним, згідно з якими ціна газу для України становила 450 доларів за тисячу кубів! Нинішня ціна на газ - є ринкова, тоді як у 2009 році Юлія Тимошенко уклала угоду на 10 років, у якій була закладена необґрунтована ціна. За весь період дії «газових угод» 2009 року, які фактично стали зашморгом, Україна втратила $53 млрд.

3. Тимошенко: Влада не дає жодної копійки людям на субсидії та хоче забрати квартири
Тимошенко заявила, що нинішня влада спеціально підняла ціни на газ і не дає жодної копійки на субсидії громадянам, щоб загнати людей у боргову яму та відібрати в людей квартири та будинки.
Це не правда. Адже у зв'язку з встановленням єдиної ціни на газ для населення на субсидії в 2016 році Урядом виділено загалом понад 40 млрд грн. Сьогодні люди, які мають невеликі доходи, будуть захищені абсолютно справедливо через безповоротну допомогу у вигляді субсидій. Система соціального захисту побудована таким чином, щоб захистити саме того, хто потребує цього захисту, натомість ті громадяни, які мають великі доходи та будинки, будуть сплачувати ринкову ціну на газ.

4. Тимошенко: Об'єднані сільські громади залишилися без грошей, а люди тікають
За словами Тимошенко із об'єднаних громад селяни тікають, а сільські школи і садочки закриваються через відсутність коштів.
Це не правда. Реальні цифри доводять протилежне. У 2016 році з Державного бюджету об'єднаним територіальним громадам на розвиток інфраструктури передбачено субвенцію у розмірі 1 млрд. грн.
Кошти субвенції розподілятимуться між 159 об'єднаними громадами за чіткою формулою, в залежності від кількості сільського населення і площі громади. Це від 960 тис. грн. для найменшої об'єднаної громади до 23 млн. грн. - для найбільшої.

Зокрема, Кочубеївській об'єднаній громаді, що на Херсонщині, виділено 12 мільйонів гривень.

5. Тимошенко: Кілька тисяч людей прийшли на зустріч із нею
В своєму інтерв'ю після виступу лідерка «Батьківщини» заявила, що тисячі невдоволених людей вийшли на площу заради зустрічі з нею.
Це не правда. Загалом перед сценою, на якій виступала лідерка «Батьківщини» зібралося близько 400 осіб. Більшість з них привезли кілька десятків автобусів напередодні виступу Юлії Тимошенко. Автобуси стояли в кількох кварталах від центральної площі, про що свідчать фотографії.
Тож, схоже, популярність самої Юлії Тимошенко досягла свого мінімуму.

Нагадаємо, що 11 липня Юлія Тимошенко прилетіла у Херсон літаком еліт-класу Gulfstream G200. Також під час свого виступу Юлія Тимошенко обурила громадськість своїми дорогими туфлями Gucci, у яких виступила перед пенсіонерами. Надто дороге взуття політика викликало шквал обурення на насмішок у соцмережах.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости