4 херсонських заклади освіти перемогли у Конкурсі шкільних проектів фонду "Об'єднання"


28 июля 2020 года.

Фонд «Об'єднання» оголосив результати Конкурсу шкільних проєктів, який проводився у 5 містах Україні, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program.

На Конкурс було подано 74 доопрацьованих проєктів після онлайн навчання від команд з числа батьків, вчителів і директорів загальноосвітніх закладів Червонограда, Вінниці, Херсона, Краматорська та Нікополя.

Вісім членів конкурсної комісії оцінювали проєкти за наступними критеріями: чіткість визначення мети, відповідність пріоритетам конкурсу, обґрунтованість бюджету, вплив проєкту, сталість проєкту, залучення аудиторії до заходів проєкту. До балів конкурсної комісії також були додані додаткові бали за громадське голосування, яке проходило у період з 10 по 20 липня.

До речі, за ці 10 днів громадського голосування, сайт відвідали майже 100 000 унікальних користувачів з України, які віддавали свої голоси за ті чи інші проєкти.

«Деякі подані проєкти доволі слабкі були, і отримали мало балів від членів конкурсної комісії, але завдяки активізації громадськості, яке голосувало за них онлайн, змогли увійти у число переможців, - коментує результати конкурсу Юрій Антощук, голова Фонду «Об'єднання».

Проєктами-переможцями у Херсоні стали:

- Херсонський ліцей Херсонської обласної ради. Проєкт «Відео лабораторія» передбачає створення професійної відео-студії для запису відео уроків, експериментів, дослідів, проектів тощо для надання рівного доступу до освіти. Проєкт необхідний для реалізації якісної дистанційної освіти для дітей, які з поважних причин тимчасово не мають змоги відвідувати навчальний заклад. Проєкт має велике соціальне значення, адже передбачає і надання освіти для дітей з тимчасово окупованих територій. Сума фінансування - 45000 гривень.

- Антонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Херсонської міської ради. Проєкт спрямований на створення сучасних умов, необхідних для підвищення інтересу учнів середньої та старшої школи Антонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 до вивчення математики, як однієї з ключових дисциплін, які людина має засвоїти за час навчання в школі та використовувати отриманні знання протягом всього життя. Сума фінансування - 45000 гривень.

- Школа моделювання та шиття. Херсонська гімназія №1 Херсонської міської ради. Мета проєкту: задоволення потреб учнівської молоді Херсонської гімназії №1 в професійному самовизначенні, творчій самореалізації та змістовному дозвіллі; створення можливостей для волонтерської діяльності (допомога Олешківському дитячому будинку для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами) шляхом доступу до сучасних технологій конструювання та пошиття різноманітних виробів за допомогою швейних машин. Сума фінансування - 34100 гривень.

- STEM лабораторія Нової української школи. Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - спеціалізована школа ІІ ступеня - колегіум" № 51 ім. Г.О.Потьомкіна Херсонської міської ради. Проєкт напрямлений на створення нового освітнього, цифрового, соціального, технологічного простору в освітньому процесі. Проєкт буде сприяти розвитку учнівської молоді та формуванню їхніх лідерських якостей, роботі в групі. Впровадження STEM освіти в освітній процес підвищить якість освіти, та створить умови для дослідницької роботи. Сума фінансування - 45000 гривень.

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости