4 грудня у Херсоні розкажуть про фотопроект "Ті, що надихають"


25 / 11 / 2020

4 грудня об 11:00 в театрі-кафе Херсонського академічного театру ім. М. Куліша відбудеться прес-конференція щодо презентації благодійного фотопроєкту «Ті, що надихають» (робоча назва «Сильні духом» до отримання фінансування у листопаді 2020 року).

О 12:00 відбудеться інклюзивний захід під назвою «Ми РІЗНІ, але РІВНІ!» в рамках проєкту "Ті, що надихають", приуроченого до відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, що відзначається 3 грудня кожного року в Україні.

У заході візьмуть участь діти творчого колективу "Янголи Добра" НВК №48, члени організації "Велід", актори і вокалісти славетного театру.

"Ми хочемо продемонструвати Херсонській громаді толерантне ставлення до дітей та молоді з інвалідністю, які відчувають себе повноцінними членами сучасного суспільства; показати про безмежні можливості дітей, молоді з інвалідністю; привернути увагу представників місцевої влади щодо створення сприятливих умов для розвитку реальної інклюзії в громаді", - відзначають організатори.

У межах заходу відбудеться презентація благодійного фото-проєкту "Ті, що надихають".

Учасники благодійного проєкту - діти з інвалідністю творчого дитячого колективу "Янголи Добра" НВК № 48, ГО "Аутизм. Зачаровані діти-Херсон", дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю та Херсонського обласного центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю; молодь з інвалідністю - паралімпійці, дефлімпійці, спортсмени, які представляють Херсонщину та Україну на змаганнях різних рівнів.

Організатори - Громадська організація "Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю "Велід", творчий дитячий колектив "Янголи Добра" НВК № 48 та Херсонський академічний театр ім. М. Куліша.

Контактна особа - Віктор Булка, моб. 066-54-155-95

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости