3 листопада в Херсонській ТПП відбудеться конференція «Бізнес починається з Польщі»


26 октября 2016 года.

Зняття мита та євроінтеграційні процеси дозволяють українським підприємцям виходити на європейський ринок. Україна отримала нагоду заявити про себе як про країну, яка не лише вміє експортувати дешеву робочу силу, але готова запропонувати цікаві бізнес-ідеї, чудових менеджерів, успішні підприємницькі ініціативи та якісний товар. Сьогодні тисячі українців відкривають власну підприємницьку справу чи перереєстровують свій бізнес у Польщі.

В четвер, 3 листопада, в конференц-залі Херсонської торгово-промислової палати (м. Херсон, вул. Гагаріна, 34а) відбудеться конференція «Бізнес починається з Польщі».

Серед питань, які буде розглянуто:
Аналіз продукту і ринку
Тестовий вхід на ринок
Реєстрація компанії в Польщі громадянином іншої країни
Легалізація перебування на території Польщі
Працевлаштування громадян України
Юридична та податкова системи в Польщі
Торгівельна та валютна політика в ЄС.

Організаторами конференції є Херсонська ТПП та польська компанія LUCRUM, генеральний директор якої пан Роберт Лясак поділиться досвідом опановування ринку Євросоюзу, виведення підприємств на нові ринки, зокрема Польщі, знаннями в галузі економіки, права та оподаткування.

Початок конференції - о 17:00.
Попередня реєстрація - обов'язкова.

Програма конференції та інформація про спікера.

За додатковою інформацією запрошуємо звертатися до Центру підтримки експорту Херсонської торгово-промислової палати за тел.: (0552) 425119, (067) 5530035 - Ганна Сирчина, (067) 5523460 - Ксенія Карпенкова або на e-mail: export@tpp.ks.ua, office@tpp.ks.ua.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости