3 червня завершується реєстрація для проходження ЄВІ та ЄФВВ


3 июня 2019 года.

3 червня о 18.00 завершиться реєстрація для проходження вступних іспитів для вступу на навчання до магістратури. Станом на 30 травня 2019 року для участі в єдиному вступному іспиті (ЄВІ) з іноземних мов зареєстровано 54 647 осіб, в єдиному вступному фаховому випробуванні (ЄФВВ) - 13 544 особи, повідомляють в Херсонському регіональному центрі оцінювання якості освіти.

Реєстрацію здійснює приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі.

Звертаємо увагу на те, що під час реєстрації вступник має вказати назву населеного пункту, у якому він бажає проходити ЄФВВ та/або ЄВІ. Вибір міста проходження вступних випробувань не залежить від місця розташування закладу вищої освіти, у якому вступник реєструється.

Пункти тестування створюватимуться в обласних центрах (крім міст Донецьк та Луганськ), місті Київ, містах Слов'янськ, Маріуполь Донецької області та Сєвєродонецьк Луганської області.

Вступник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа.

Докладна інформація про процедуру реєстрації - у рубриці «Процедура реєстрації».

Для зареєстрованих учасників на сайті Українського центру створено інформаційну сторінку - «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до неї - за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

Інформацію про пункт тестування, у якому вступник проходитиме вступні випробування, буде зазначено в запрошенні-перепустці, що з'явиться на інформаційній сторінці, не пізніше ніж за два тижні до дня проведення вступних випробувань.

Основна сесія ЄВІ відбудеться 2 липня, ЄФВВ - 4 липня.

Теги: єві, єфвв
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости