3 червня у Херсоні відбувся фестиваль бібліотечних волонтерських читань


4 июня 2019 года.

3 червня у Херсоні відбувся обласний фестиваль бібліотечних волонтерських читань бригади «KsVolonterFest-2019» - за підсумками другого року обласної акції на підтримку дитячого читання «Мрій! Читай! Досягай!», що проводиться на Херсонщині з ініціативи Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Показові виступи цьогорічних учасників Фестивалю - волонтерських бригад із Верхньорогачицького, Генічеського та із села Раденськ Олешківського районів відбулись в актовій залі Херсонської академії неперервної освіти, а продовжилась фестивальна програма у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки.

Ключова тема сценічних волонтерських виступів - читання як захоплююче заняття та складова життєвого успіху.

Фестивалі юних волонтерів на підтримку дитячого читання в рамках обласної бібліотечної акції, як правило, проводяться щороку у перші дні червня і приурочуються до Міжнародного дня захисту дітей. І кожного року діти-волонтери з різних районів області мають нагоду продемонструвати свою ерудованість, начитаність, артистизм, які вони використовують для виконання головного завдання акції - популяризації сучасної української книги серед ровесників і молодших школярів та заохочення їх до читання.

Завдяки акції, відзначають бібліотекарі Херсонщини, формується когорта активних промоутерів книги та читання, а участь у волонтерських фестивалях винагороджується книжковими подарунками, які волонтерські бригади-учасниці отримують від організаторів обласної акції для поповнення фондів своїх книгозбірень.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости