36% херсонців вважають умови життя в місті хорошими


25 января 2017 года.

Загалом 36% херсонців вважають умови життя в місті хорошими. Це на 11% більше, ніж у минулі роки. Приблизно 2/3 опитуваних вважають, що жити важко та відзначають погіршення умов життя. Це пов'язано, насамперед, із ростом тарифів на комунальні послуги та підвищенням цін. 

Такі дані оприлюднила соціологічна лабораторії Херсонської обласної організації КВУ під час прес-конференції, що відбулася 24 січня.

За результами опитування КВУ, Найяскравішою подією 2016-го року херсонці вважають День міста. 12% позитивно відзначили як організацію всього свята, 18% - приїзд на День народження Херсона українського рок-гурту "Океан Ельзи".Серед позитивних подій жителі Херсона також відзначали ремонт вуличного освітлення, доріг, внутрішньодворових проїздів та тротуарів - 15%.

Візитною карткою міста чимало людей, які брали участь в опитуванні, вважають фестиваль вуличної їжі та музики "Тишо-Тишо" та "Мельпомена Таврії".

До подій, що неприємно вразили містян у 2016-му, належить ситуація з невивозом сміття, робота міського транспорту, безпритульні тварини.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости