30 вересня у міськраді відбудеться круглий стіл за участі представників Міністерства соціальної політики України


29 сентября 2020 года.

30 вересня о 12:30 у великій залі міської ради відбудеться круглий стіл «Співпраця Херсонської міської ради з громадськими, міжнародними організаціями та фондами у створенні спеціалізованої служби підтримки осіб, постраждалих від домашнього насильства,в м. Херсоні».

Захід відбудеться за участі представників Міністерства соціальної політики України, посольства Угорщини в Україні, Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні, Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров'я».

На круглому столі обговорюватимуть питання:

- про роботу Херсонської міської ради в напрямку запобігання та протидії домашньому насильству;

- роль і місце притулків у системі надання допомоги постраждалим від домашнього насильства на місцевому рівні;

- міжнародні підходи до забезпечення комплексного реагування на домашнє та гендерно зумовлене насильство на рівні міст;

- про роботу Кризового центру для постраждалих від домашнього насильства в м. Херсоні (секретний притулок).

Нагадаємо, злютого 2019 року в Херсоні громадською організацією «Ліга соціально відповідальних жінок» реалізовувався проєкт «Протидія гендерно-зумовленому насильству через створення Кризового центру для постраждалих від домашнього насильства в м. Херсоні». Мета його - створення притулку, а також впровадження алгоритму роботи між суб'єктами взаємодії відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

З червня 2020 року притулок діє як підрозділ Херсонського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

На даний час триває процедура передачі ресурсів, матеріальної бази та приміщень, в яких розташовано притулок, від громадської організації «Ліга соціально відповідальних жінок» до Херсонського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Проєкт «Протидія гендерно-зумовленому насильству через створення Кризового центру для постраждалих від домашнього насильства в м. Херсоні» реалізовувався за фінансової підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні (урядів Канади та Великої Британії), Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров'я», Угорської Екуменічної Служби Допомоги (уряд Угорщини) в межах програми "HUNGARY HELPS" та Херсонської міської ради.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости