30 листопада у дитячій обласній клінічній лікарні обговорюватимуть благодійний арт-проект


27 ноября 2018 года.

30 листопада о 10.00 у дитячій обласній клінічній лікарні відбудеться прес-конференція з нагоди благодійного театрального арт-проекту - вистави «Оскар і рожева пані» за участю  української акторки Ірми Вітовської.

Під час заходу лікарі КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» і учасники благодійного фонду «Фарби Життя» розкриють питання щодо необхідності проведення благодійної вистави та щодо потреб пацієнтів онкогематологічного відділення Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні, адже всі кошти, зібрані під час вистави, підуть на допомогу пацієнтам цього відділення.

Вистава «Оскар і Рожева пані» - це історія хлопчика, хворого на онкологічну хворобу, якому лікарі вже не можуть допомогти і тому він пише листи Богу. Унікальна постановка виконана за мотивами всесвітньо відомого роману сучасного французького письменника та драматурга Еріка-Емануеля Шмітта.

Адреса проведення: м. Херсон, вул. Українська 81, актовий зал поліклініки Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні, 3 поверх.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости