30,6 тис. херсонців отримали продуктові набори завдяки онлайн-сервісу «Допомога поруч»


13 мая

З початку введення карантинних заходів в області понад 30,6 тис. одиноких, одиноко проживаючих громадян та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах, отримали продуктові набори від соціально відповідального бізнесу, громадських організацій, інших благодійників. Про це йдеться на сайті ХОДА.

Для виявлення потреб незахищених верств населення працює інформаційна платформа «Допомога поруч», де щоденно оновлюються дані, а також «гаряча» телефонна лінія Департаменту соціального розвитку ОДА (0552) 26 16 17.

ЯК ДОПОМОГТИ скориставшись сервісом «Допомога поруч»?

Заходьте на сайт за посиланням: https://dopomoga.msp.gov.ua та натисніть зверху на розділ «ПОТРЕБИ», оберіть Вашу область і зателефонуйте за номером телефону контактній особі, повідомте, чим Ви можете допомогти людям.

Якщо Ви підприємець, благодійник, волонтер або просто небайдужа людина - Ви можете допомогти громадянам за допомогою сервісу «Допомога поруч».

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ скориставшись сервісом «Допомога поруч»?

1. Обираєте в розділі «Контакти» Ваш регіон і бачите телефонний номер «гарячої» лінії.

2. Зателефонуйте на номер телефону «гарячої» лінії, який висвітився по Вашій області та скажіть, в чому саме у Вас є потреба.

Для отримання інформації про потреби найбільш вразливих верств населення можна звертатися за телефоном «гарячої» лінії Департаменту соціального розвитку ОДА (0552) 26 16 17.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости