29 і 30 листопада у Херсоні відбудеться виїзне засідання ТСК для проведення розслідування нападу на Катерину Гандзюк


28 ноября 2018 года.

29 і 30 листопада у Херсоні пройде два виїзних засідання тимчасової слідчої комісії (ТСК) Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів. Засідання відбудеться у малому залі Херсонської міської ради. Початок о 17:00.

В ході засідання комісія планує заслухати високопосадовців з Херсонської області та представників силових структур. На засідання запрошені голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, секретар міської ради Олена Урсуленко, представники прокуратури області, національної поліції, які з самого початку вели розслідування цієї справи, а також представники громадськості, які можуть оприлюднити деякі відомості щодо розслідування нападу на Катерину Гандзюк.

Нагадаємо, ТСК була створена Верховною Радою 6 листопада. До неї увійшли 19 народних депутатів з різних фракцій. Очолює комісію позафракційний нардеп Борислав Береза. Ініціаторами створення комісії виступили депутати Мустафа Найєм, Олена Сотник, Альона Шкрум, Ірина Геращенко та інші.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости