28 шкіл області готові працювати офлайн

28 шкіл області готові працювати офлайн
09 / 08 / 2021

З першого вересня точно запрацюють такі навчальні заклади області : 4 - у Нижньосірогозькій громаді, 3 - у Каланчацькій, по 2 - у Мирненській, Асканія-Нова, Великоолександрівській, Тавричанській, по 1 - у Музиківській, Долматівській, Бехтерській, Верхньорогачицькій, Голопристанській, Херсонській, Горностаївській, Великолепетиській, Скадовській, Милівській, Костянтинівській громадах. Про це повідомило Суспільне з посиланням на Херсонську ОДА.

Якщо Херсонщина перейде до жовтої, помаранчевої чи червоної зони, то задля роботи шкіл в потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованих педагогів. Про це на селекторній нараді зазначив голова ОДА Сергій Козир.

Окрім питання вакцинації педагогів, під час засідання в обласній державній адміністрації повідомили, що завершено 19 капітальних ремонтів у школах із 157 запланованих.

Крім цього, в області комісія простежить, як готуються школи до процесу харчування дітей. В.о. начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ніна Левенець під час засідання розповіла, що всього в області до 13 серпня мають перевірити 983 навчальні заклади.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости