27 жовтня у бібліотеці Гончара відбудеться зустріч із українською письменницею Наталею Доляк


23 октября 2018 года.

27 жовтня о 13.00 у відділі наукової інформації та бібліографії бібліотеки ім. О.Гончара відбудеться творча зустріч з Наталкою Доляк - українською письменницею, драматургом, журналісткою, акторкою, членом Національної спілки письменників України, авторкою романів «Гастарбайтерки», «Заплакана Європа», «Чорна Дошка», «Загублений між війнами», «Шикарне життя у Вупперталі», лауреаткою конкурсів «Коронація слова» у 2011 (за п'єсу «Гастарбайтерські сезони» в номінації «П'єси») і 2012 (друга премія за кіносценарій «Біженка» і два диплома за романи «Гастарбайтерки» і «Реф'юджі») роках.

Письменниця має спеціальну відзнаку «Вибір видавця» конкурсу «Коронація слова 2014» за роман «Чорна дошка», Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка (2016) за роман «Загублений між війнами», Всеукраїнської літературної премії імені Михайла Коцюбинського (2017) за роман «Загублений між війнами».

Зустріч відбудеться в межах проекту «Говоримо українською. Читаємо українське» за підтримки Українського культурного фонду.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости